Menu

Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej

Ogólne

W związku ze zbliżającym się terminem 4 lat działalności obecnych władz zwołujemy zebranie członków SSRS w dniu 21.10.2017. Przypominam, że po południu o godz. 14:00 odbędzie się zebranie w ZSI nr. 9 w Skierniewicach, na którym odbędą się wybory władz na kolejne 4 lata. Informacja o sali będzie wywieszona przy wejściu. Wybory 2017
I Puchar Skierniewic – relacja
I Puchar Skierniewic – relacja
W dniach 16-18.06.2017 SSRS było organizatorem zawodów o nazwie Puchar Prezydenta Miasta Skierniewice (I Puchar Skierniewic/ Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 14).
żegnamy Andrzeja Kędziorka
Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 17 maja 2017 r. odszedł od nas wspaniały człowiek Ś.P. Andrzej Kędziorek.
Święta
Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych i mokrego Dyngusa życzą trenerzy i zarząd SSRS.
Kleszcze już są!
Kleszcze już są!
Od początku kwietnia zrobiło się cieplej i już należy zwracać uwagę na kleszcze. Po każdej wizycie w lesie, na łące pamiętajcie o dokładnym obejrzeniu siebie i ewentualnym usunięciu kleszcza. To najbardziej skuteczna profilaktyka do walki z chorobami przenoszonymi przez kleszcze.
Prezentowaliśmy radioorientację w ZSI
W dniu 9.03.2017 prezentowaliśmy naszą dyscyplinę w Zespole Szkół Integracyjnych im. Marii Grzegorzewskiej w Skierniewicach klasom 5-6 szk. podstawowej i 1-3 gimnazjum. Dziękujemy dyrekcji i nauczycielom za zaproszenie i możliwość prezentacji radioorientacji, a uczniom za wysłuchanie nas.
III miejsce w 16 edycji Konkursu na Sportowca Roku!!!!!!!!!
III miejsce w 16 edycji Konkursu na Sportowca Roku!!!!!!!!!
W dniu wczorajszym odbył się Bal Sportowca
Sportowiec Roku 2016 Powiatu Skierniewickiego

Wczoraj w nocy zakończył się plebiscyt organizowany przez Dziennik Łódzki na Sportowca Roku 2016 Powiatu Skierniewickiego. Wszystkim głosującym na Agatę i popierającym naszą dyscyplinę serdecznie dziękujemy.  

Kalendarz zawodów 2017
Poniżej przedstawiamy planowane zawody na rok 2017