Mistrzostwa Europy w Foxoringu

W dniach 12-14.10.2018 na pięknej ziemi Zamojskiej rozegrane zostały Mistrzostwa Europy w Foxoringu. Z naszego Stowarzyszenia udział wzięło 6 zawodników:
Tomasz Kubisiak – M12, Hubert Pijus i Witold Kubisiak – M16, Agata Kulicka – W35, Marek Kubisiak – M40 i Zdzisław Sitek – M60. Podczas biegów mieliśmy możliwość podziwiać iście złotą jesień, z chłodnymi porankami i pięknym słońcem przebijającym się przez złoto-pomarańczowe liście. Trasy postawione przez organizatorów dały nam dużo satysfakcji z poniesionego wysiłku podczas ich pokonywania. Nie obeszło się bez kilku błędów, głównie wyboru kolejności, czy drogi dobiegu. Ponieważ były to Mistrzostwa Europy zjechało się wielu świetnych zawodników, z którymi mogliśmy się pościgać i sprawdzić. Dodatkowo cieszyliśmy się z obecności Pana Ryszarda Gliwińskiego, Wójta Gminy Zamość na ceremonii zakończenia, który zawsze stara się być na imprezach sportowych w radioorientacji organizowanych na jego ziemiach.
My wypadliśmy całkiem dobrze. Po trzech dniach przywozimy 6 medali i kilka razy niewiele zabrakło do kolejnych miejsc medalowych. Serdecznie gratulujemy osiągnięć i jesteśmy dumni z reprezentowanego poziomu sportowego przez naszych zawodników, a przez to i nasze Stowarzyszenie.