Poniedziałek Wielkanocny – aktywnie w lesie

W dniu 1.04.2024 odbył się marszo-bieg na orientację.

Pod linkami publikujemy: wyniki i międzyczasy.


Prawie wszyscy zarejestrowani uczestnicy stawili się na starcie. Serdecznie nam było powitać w centrum nowe, jak i już widziane twarze. Dziękujemy Wam, wszystkim uczestnikom, za przybycie. Bez Was impreza by się nie odbyła i nie spędzilibyśmy tak wspaniałego Poniedziałku. Wasza energia i entuzjazm sprawiają, że chce się organizować imprezy takie, jak ta :). I nawet pogoda o tym wie, bo mieliśmy iście letnią aurę. W sam raz na śmigus dyngus, którego też tu nie zabrakło. Małym pryma aprilisowym żartem był brak międzyczasu z Lis13 na wydruku. Niektórzy doliczyli się braku ;). Wszystkie przebiegi znajdziecie w/w  załączonych międzyczasach.

Po zakończeniu zmagań w lesie, czekały słodkości, aby uzupełnić spalone kalorie i woda. Na mecie, po sczytaniu, każdy zawodnik lub drużyna otrzymywali wydruk z przebiegami, które można było porównać z innymi, a także wziąć udział w losowaniu drobnych nagród.

To dzięki uprzejmości firmy  HKK Group (HIT – Kody Kreskowe), która wsparła nas w doposażeniu w sprzęt informatyczny, mogliśmy cieszyć się szybkimi wydrukami na mecie.

Sponsorem słuchawek bezprzewodowych, które zostały wylosowane przez uczestników, był Bank BPH.

Serdecznie powyższym firmom dziękujemy.

Dziękujemy też  Lasom Państwowym Nadleśnictwu Skierniewice za zgodę na przeprowadzenie imprezy i bezproblemową wieloletnią współpracę.

Uczestnikom życzymy szczęśliwego powrotu do domu i miłych wspomnień, do których można wrócić oglądając zamieszczoną galerię.