III edycja – Rusz głową i orientuj sie w terenie – półmetek za nami

W ostatnią niedzielę, 7.04, odbył się 4 etap cyklu. Teraz rozpoczynamy aktywizować się na innych imprezach, po to, aby kontynuować rozpoczętą tradycję aktywnego wypoczynku.
Podczas tych 4 spotkań widzieliśmy uśmiechy i satysfakcję z pokonania tras i osiągania własnych sukcesów. Widać jak uczestnicy nabieraną pewność poruszania się z mapą i ciekawość kolejnych wyzwań. To fantastyczne patrzeć, jak z biegu na bieg, tak pięknie rozkwita potrzeba bycia aktywnym. Początkowe obawy z poradzeniem sobie w lesie zmieniają się w ciekawość i wiarę we własne siły.
Dziękujemy Wam za obecność, za relacje na mecie z przebytych tras, a przede wszystkim uśmiech. To jest naszym motywatorem i bazą, która także nas rozwija i wpływa na dobór kolejnych tras.

Tu pozostawiamy was z małymi wspomnieniami z pierwszej połowy cyklu

Na czwartym etapie wiosna przywitała nas pełnym słońem i życzymy, aby tak było przez wszystkie Wasze starty. Tym, którzy się jeszcze wahają czy przyjść i wystartować, dajemy czas na przemyślenia aż do września i wtedy zobaczymy się na starcie 5 etapu. Do zobaczenia na jesieni :).